Hakkımızda
Balo | Eğlence Dünyası Yaratır

Balo, Oyun ve Eğlence Sektörüne en kaliteli ve sorunsuz çalışan Makineleri kazandırmak, en iyi ve yüksek standartta Teknik Servis Hizmetini sağlamak, Müşteri Memnuniyeti ve kazancını en üst seviyeye taşımak amacıyla 2004 yılında kuruldu.

Balo, Dünyanın en iyi ve kaliteli oyun makine üreticilerinin Türkiye Distribütörü olarak başladığı faaliyetlerine, Oyun Merkezi işletmeciliği, Operatörlük, Projeli Oyun ve Eğlence Mekânları tasarımı, Yüksek Kalite Standartlarındaki Teknik Servis Hizmeti ve Oyun Merkezine konulacak Makinelerin seçimi konusunda verdiği danışmanlık hizmetleri ile Sektörümüzün öncü firması olarak devam etmektedir.

Distribütörü olduğumuz markaların başında; SEGA, COGAN, SAM , BAY-TEK ,SIMULINE, STERNPINBALL, TAB AVUSTRIA, LAIGAMES, 
MERLINDARTS , SACOA, KALKOMAT, ICE, BOBSPACE, EUROGAMES, I.E PARK ve DISNEY gelmektedir.

Balo, Oyun Merkezi İşletmeciliğine kazandırdığı FunLab Markası ile; 
  •  Şirketin Merkezi olan Marmaris’te 450m² FunLab Eğlence Dünyası,
  •  İstanbul Cevahir AVM’de 16.000m² FunLab Eğlence Dünyası,
  •  İstanbul Forum AVM’de 3.000m² FunLab Eğlence Dünyası
  •  Söke Novada Outlet’de 570m² FunLab Eğlence Dünyası

olarak bu alandaki, kalite esaslarını ve standartları yenilikçi bakış açısyla zirveye taşımıştır. 

Balo, Evrensel oyun ve Eğlence Sektörünü çok yakından takip ederek, sektörümüzdeki gelişme ve yenilikleri anında Ülkemize ve Bölge Ülkelerine yansıtmakta, Şirket Yapılanmasını ve Faaliyetlerini değişikliklerin gereklerine uygun olarak devamlı yenilemektedir.

Balo, Turistik tesisler, Alışveriş Merkezleri, Oyun ve Eğlence Merkezleri, Barlar, Kafeteryalar, Bowling Salonları ve benzeri  tesislere; Danışmanlık, Oyun Merkezi Kurulumu, Oyun Makinesi Satışı ve Teknik Servis Destek faaliyetlerini üstün standartlarla yapmayı amaçlamıştır.